AB Raporlama ve Dokümantasyon Uzmanı, AB İletişim ve Görünürlük Uzmanı ve Dil Asistanı Pozisyonları için kısa listeye kalan adaylar belli oldu.

SIHHAT Projesi kapsamında istihdamı planlanan AB Raporlama ve Dokümantasyon Uzmanı, AB İletişim ve Görünürlük Uzmanı ve Dil Asistanı pozisyonlarına başvuruda bulunarak kısa listeye kalan adayların isimleri aşağıda gösterilmiştir.

AB Raporlama ve Dokümantasyon Uzmanı
BERKİN EROL
DAMLA ALTINIŞIK KANTAROĞLU
HATİCE NAZLI DÜLGER ÖRTÜCÜ

 

AB İletişim ve Görünürlük Uzmanı
BESTE GÜMÜŞBOĞA
GAYE AKAY GEZEN
ZİNNUR VAPUR

 

Dil Asistanı
GÖKSU DEMİRCAN
SİNEMİŞ ŞAHİN

 

Kısa listeye kalarak mülakata girmeye hak kazanan adaylara mülakat yeri ve tarihi telefonla bildirilecektir.

Mülakat İngilizce yapılabilir. Mülakatta, adayların belirtilen nitelik ve deneyimlerine ek olarak; başvurdukları pozisyona yönelik dil ve mesleki bilgisi, genel kültür düzeyi, muhakeme, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti gibi hususlar da değerlendirilecektir.

KISA LİSTEYE KALAN ADAYLARDAN İSTENECEK BELGELER

İlk aşamayı geçerek kısa listeye kalan adaylardan aşağıdaki belgeler talep edilecektir:

  • Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi,
  • Adayların önceki işyerlerinden alacakları, çalıştıkları pozisyonu, görevlerini ve çalışma sürelerini ve işyeri iletişim bilgilerini gösteren çalışma belgeleri, (SON 5 YIL İÇİN)
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlikten muaf olmak veya en az 3 yıl süre ile tecilli olduğunu gösterir belge,
  • Adli sicil kaydı,
  • Kimlik belgesinin fotokopisi,
  • Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,
  • Yabancı dil bilgisini gösteren belgenin fotokopisi

 

Bu belgelerin dışında yukarıda belirtilen adayın sağlaması gereken asgari nitelikler ile tercih nedeni olan niteliklere ilişkin destekleyici belgeler Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirmenin herhangi bir aşamasında talep edilebilir.